Відбулося засідання профільної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 18.12.2023 14:56

У рамках підготовки до тридцять четвертої сесії селищної ради, запланованої на 21 грудня 2023 року,  18 грудня  під головуванням  Тетяни Гавенко відбулося засідання профільної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, секретар ради, заступники селищного голови та начальник фінансового відділу.  На порядок денний засідання було винесено 11 питань.

Депутати обговорили ряд питань, а саме:

- про бюджет Єланецької селищної територіальної громади на 2024 рік;

- про план роботи Єланецької селищної ради на 2024 рік,

- про затвердження структури та загальної чисельності апарату Єланецької селищної ради та її виконавчих органів;

- про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2024 році;

- про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 28 жовтня 2021 року № 6 «Про затвердження плану реорганізації (трансформації) мережі закладів освіти Єланецької селищної ради на 2022–2027 роки», зі змінами.

З урахуванням  обговорення проекти рішень з опрацьованих питань будуть винесені на розгляд пленарного засідання.