Засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Дата: 12.12.2023 14:20

12 грудня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради, яке провела селищний голова Любов Баденко.   На засідання виконавчого комітету було підготовлено та внесено більше 20 проєктів рішень, які розглянуті та прийнято відповідні рішення.

Серед питань, що розглянуті та вирішені: питання органу опіки та піклування селищної ради, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна,  обґрунтування підстави здійснення закупівлі на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей, погодження форми навчання у закладі загальної середньої освіти комунальної власності Єланецької селищної ради, надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах через хворобу та інші питання.

З усіх питань  порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.