Відбулося засідання виконкому

Дата: 24.11.2023 13:20

24 листопада 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради, яке провела селищний голова Любов Баденко. Одне з найбільш важливих питань порядку денного – розгляд проєкту рішення  «Про схвалення проєкту рішення Єланецької селищної ради «Про бюджет Єланецької селищної територіальної громади на 2024 рік» та внесення його на розгляд сесії Єланецької селищної ради.

Крім того, рішенням виконавчого комітету створено робочу групу з питань наповнення і збільшення надходжень до бюджету Єланецької селищної ради.  Також, було розглянуто та прийнято рішення щодо питань органу опіки та піклування селищної ради, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна, звільнено від оплати за харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти окремих категорій дітей.

З усіх питань  порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.