Єланецька громада у скорботі попрощалася з Героєм-захисником

Дата: 12.10.2023 16:58

Фото без описуСьогодні, 12 жовтня 2023 року, наш захисник Олександр Наливайко повернувся до рідного селища, на жаль, на щиті...

Живим коридором, стоячи на колінах з квітами у руках та сльозами на очах, зустрічала Олександра Єланецька громада.

Народився Олександр 13 лютого 1986 року в смт Єланець. Закінчив Єланецьку середню школу, потім навчався в Миколаївському державному аграрному університеті. Був одружений, разом з дружиною Яною виховували двох діток – доньку Вікторію та синочка Володимира.

На захист України Олександр став з 4 січня 2023 року. Був гранатометником в десантно-штурмових військах. Загинув 7 жовтня 2023 року в Запорізькій області.

Мужній воїн, він боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини… Ціною життя він виборював право нашої нації бути вільними.

Смерть Олександра – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни.

Молодий чоловік, син, брат, батько… Справжній патріот, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті, а його ім'я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Не забуваймо, якою ціною виборюється наша свобода. Занадто високу ціну платимо за право бути вільними на своїй землі.

Щирі співчуття родині Захисника.

Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.

Герої не вмирають!