Засідання сесії Єланецької селищної ради

Дата: 05.10.2023 15:37

05 жовтня 2023 року під головуванням селищного голови Любові Баденко відбулася 30 сесія селищної ради восьмого скликання. До порядку денного було включено 35  питань,  з них 22 - земельні.

Попередньо всі питання були розглянуті та погоджені на засіданнях постійних комісій Єланецької селищної ради.

Депутатами Єланецької селищної ради затверджено Комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» на період до 2025 року включно, внесено доповнення до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки та зміни до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

Пропозиції та зауваження, висловлені депутатами під час пленарного засідання, будуть відпрацьовані та розглянуті на наступній черговій сесії.