Відбулося засідання постійних комісій селищної ради

Дата: 05.10.2023 14:25

У рамках підготовки до тридцятої сесії селищної ради 03 жовтня під головуванням Тетяни Гавенко відбулося спільне засідання профільних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, секретар ради, заступники селищного голови, начальник фінансового відділу, керівники структурних підрозділів та старости старостинських округів. На порядок денний засідання було винесено 7 питань.

Депутати обговорили ряд питань, що стосуються внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік, змін та доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії від 25 лютого 2021 року № 5. Детально обговорили Комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» на період до 2025 року включно. Також члени постійних комісій розглянули Правила торгівлі комунального підприємства Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради.

З урахуванням  обговорення проекти рішень з опрацьованих питань  винесені на розгляд пленарного засідання.