Робоча нарада із старостами

Дата: 02.10.2023 17:20

Сьогодні, 02 жовтня 2023 року, селищний голова Любов Баденко за участю заступників голови та керівників структурних підрозділів селищної ради провела робочу нараду з старостами, на якій обговорено ряд актуальних питань. Зокрема, проаналізовано виконання дохідної частини бюджету за 9 місяців 2023 року, спільно з податковою  інспекцією обговорено стан сплати земельного податку.  Окрему увагу приділено питанням  відновлення роботи на території громади Пунктів незламності, облаштування пунктів обігріву, підготовки закладів соціальної сфери до опалювального періоду, організації роботи закладів дошкільної освіти громади,   готовності захисних споруд, які знаходяться на території громади. За підсумками обговорення надані відповідні  доручення та окреслені заходи по виконанню проблемних питань.