Привітання селищного голови зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників та захисниць України та Днем Українського козацтва

Дата: 01.10.2023 08:14

Шановні   жителі  Єланецької  громади!

Щиро  вітаю вас з величними святами – Покрови Пресвятої Богородиці, Днем  захисників та захисниць України та Днем Українського козацтва!

Дорогі захисники та захисниці Української держави! Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольного руху і переможців нацизму. Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність народу України.

В цей святковий день щиро бажаю, аби Пресвята Богородиця оберігала усіх нас, неньку Україну, берегла життя наших захисників. Зичу всім міцного козацького здоров’я, миру, невичерпної енергії, віри, незламної волі до перемоги та патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Бажаю нашим Героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Шана і слава захисникам України!

Слава Україні!

З повагою, Єланецький селищний голова Любов Баденко