Заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України в смт Єланець

Дата: 29.09.2023 11:56

Державне свято День захисників та захисниць України цьогоріч в Україні відзначають 1 жовтня.

Ми переживаємо цей день з особливими почуттями, адже він стосується кожного з нас, кожного українця, наших Захисників та Захисниць, які зі  зброєю в руках боронять Україну від російського агресора, героїв, які загинули в цій боротьбі.

Сьогодні, напередодні свята, на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисника та захисниць України.

Долучилися до відзначення цієї дати керівництво громади, працівники селищної ради та небайдужі єланчани, дружньою родиною поклавши квіти до Дошки пам’яті загиблих земляків.  Хвилиною мовчання вшанували відданих і мужніх патріотів нашої багатостраждальної Батьківщини,  подумки пославши щиру молитву за мир і спокій  України, за життя і щастя кожного українця.