У Єланецькій громаді відбулося відкриття мобільної станції очищення води

Дата: 01.09.2023 11:28

31 серпня 2023 року в селі Ольгопіль Нововасилівського старостинського округу Єланецької селищної ради відбулося урочисте відкриття мобільної станції очищення питної води, яку передав у використання мешканцям Єланецької громади – Благодійний Фонд "Відбудуємо нашу Україну" за сприяння Миколаївської обласної військової адміністрації.

Дана установка, можливості якої дозволяють очищати воду будь-якого рівня забрудненості, забезпечить високоякісною питною водою більше 3000 мешканців громади ( села: Ольгопіль, Нововасилівка, Малодворянка, Федоро-Михайлівка, Іванівка, Приют та Возсіятське). Дякуємо Благодійному Фонду «Відбудуємо нашу Україну» за надану допомогу!

У відкритті водоочисної станції взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, народний депутат України Олександр Пасічний, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, директор благодійної організації «Відбудуємо нашу Україну» Олег Кленін, амбасадор фонду Дмитро Румницький, Єланецький селищний голова Любов Баденко, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, директор Єланецького комунального підприємства «Єланецьводопостач» Олексій Шапошник та мешканці громади.

По завершенню заходів відбулася робоча нарада, на якій була обговорена подальша співпраця з благодійним фондом.

Під час наради заслухали керівницю Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області Наталію Жадан, яка доповіла про проєкт забезпечення Єланецької громади централізованим водопостачанням. На даний час розроблена проектна документація, яка через повномасштабне вторгнення окупантів з рф, не реалізована вчасно. Проєкт орієнтовно розрахований на 2,5 роки, проте начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім поставив завдання скоротити терміни вдвічі. Крім того, окреслено нагальні питання та можливі шляхи їх вирішення.