Зустріч з сім'ями військовослужбовців, які через війну втратили зв’язок із своїми рідними

Дата: 10.08.2023 12:02

09 серпня 2023 року в  Єланецькій селищній раді відбулася зустріч начальника юридичного відділу консультаційного центру Південного регіону Координаційного штабу з питань  поводження з військовополоненими, регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадима Жепало та представників його команди з родинами, які проживають на території Єланецької громади та через війну втратили зв’язок із своїми ріднимиТакож до зустрічі долучилися Єланецький селищний голова Любов Баденко,  начальник четвертого відділу Вознесенського РТЦК та СП Дмитро Рій, начальник відділу №1 Вознесенського РУП ГУНП у Миколаївській області Сергій Панченко та начальник відділу соціального захисту населення  селищної ради Тетяна Ліснічук.

Під час заходу родинам українських захисників розповіли про те, як збираються дані про зниклих осіб від військових частин, побратимів, звільнених із полону та різних  інформаційних каналів, як забезпечується зв’язок між фронтом, пошуковими роботами і тилом, роз’яснили  алгоритм дій і  механізм здійснення процесу пошуку людини, механізм взаємодії з відповідальними структурами, який прискорює процес пошуку, відповіли на  питання членів сімей.

Нагадуємо, що жителі громади, в родинах яких є  зниклі безвісти  військовослужбовці або військовополонені,  можуть звернутися за допомогою   за телефоном : 0800200202.