ТУРНІР З ФУТБОЛУ " КУБОК ПАМ'ЯТІ АНТОНА ЛІЩУКА"

Дата: 31.07.2023 08:23

29 липня 2023 року у смт.Єланець відбувся турнір з футболу "Кубок пам'яті Антона ЛІщука",  в честь загиблого земляка, захисника України. Турнір започатковано за ініціативи Миколи Воєнного, побратима ГЕРОЯ, за підтримки Єланецької селищної ради, Любові Баденко, Єланецького селищного голови, під егідою Асоціації футболу Миколаївської області, Пасічного Олександра, голови Асоціації.

Відгукнулися для участі в турнірі футбольні команди: "Колос"(Веселинове), Арбузинка1, Арбузинка 2 (ДЮСШ), "Бузьке"(Бузька громада), "Ветерани". У турнірі взяла участь футбольна команда Єланця, у якій змагався Олександр, рідний брат Антона ЛІщука
На заході були присутні батьки Антона Ліщука- Наталя Володимирівна та Олександр Іванович, рідний брат Антона Олександр з дружиною Катериною, Юлія, кохана дівчина Антона.

У турнірі взяли участь:
Любов Баденко, Єланецький селищний голова;
Тетяна Бурлака, начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради;
Олександр Балакін, заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області;
Олександр Мунч, голова Асоціації футболу міста Миколаєва;
Олександр Бойчук, голова ФСТ  "Колос";
Дмитро Рій, начальник 4 відділу Вознесенського РТЦК та СП.

У виступах звучали слова подяки батькам за виховання патріота та справжнього захисника України.
Було оголошено, що турнір з футболу " Кубок пам'яті Антона Ліщука" відбуватиметься щорічно.
Щиро дякуємо Олександру Пасічному, голові Асоціації футболу Миколаївської області, за допомогу в організації турніру.
Щирі слова вдячності Миколі Воєнному за матеріальну підтримку турніру, перераховані кошти за кубки, медалі, фінансування суддівства, формування призового фонду.

Відповідно до рішення суддівської колегії,  було оголошено результати змагань:
І місце і " Кубок пам'яті Антона ЛІщука" отримала ФК "Єланець", у якій змагався Олександр - рідний брат Антона Ліщука.
ІІ місце і " Кубок пам'яті Антона ЛІщука" отримала ФК "Арбузинка 1";
ІІІ місце і " Кубок пам'яті Антона ЛІщука", отримала ФК "Колос"(Веселинове).
Інші команди отримали медалі пам'яті Антона ЛІщука за участь у турнірі з футболу.

Кращими гравцями визначені:
1. Дмитро Кухаренко ( ФК "Єланець").
2. Олексій Нємцов ( ФК "Арбузинка 1).
3. Микола Ткаченко, ( ФК "Колос"(Веселинове).
4. Єгор Шаповалов ( ФК "Арбузинка 2" (ДЮСШ).
5. Іван Бобруль ( ФК "Бузьке" ).
6. Марк Рудік ( ФК " Ветерани" ).

Турнір пройшов у щемній, доброзичливій атмосфері! Змагання неодноразово переривалися бурхливими оплесками на честь футболістів, неодноразово  лунали слова" Слава Україні", "Героям Слава!"

Дякуємо усім учасникам і організаторам турніру з футболу "Кубок пам'яті Антона ЛІщука".