Звітуємо про нові надходження сучасних систем очищення води для нашої громади

Дата: 28.07.2023 16:01

Вирішення проблеми якісного і достатнього питного водопостачання - це довготривалий процес, який завжди на порядку денному у селищної голови Любові  Василівни Баденко та її команди.  Завдяки постійним зверненням та співпраці  з обласною  адміністрацією, з  міжнародними донорами,  участь у різноманітних проєктах,  запити щодо допомоги у вирішенні питання питного водопостачання для населення сьогодні знову маємо нові надходження.

25 липня завдяки нашій співпраці з «Українським фондом швидкого реагування» наша громада отримала мобільну установку очищення води ECOSOFT продуктивністю 4 м3/год.

26 липня  завдяки неодноразовим зверненням та співпраці з обласною адміністрацією  ми отримали блочно-модульну  мобільну  систему очищення питної води «ReH2O-В.С.» продуктивністю 2 м3/год,   яку, за підтримки начальника обласної військової адміністрації Віталія Кіма, надав «Благодійний фонд «Відбудуємо нашу Україну".
Зрозуміло , що отримання даних систем очистки - це лише половина справи. Попереду чекає облаштування місць установки, підведення електропостачання,  закупка додаткового необхідного обладнання та матеріалів.

Ми щиро дякуємо за підтримку і допомогу нашим спонсорам  - благодійну організацію «Благодійний фонд «Відбудуємо нашу Україну"   та «Український фонд швидкого реагування».

Ми віримо, що проведена робота та наші наступні дії значно покращать ситуацію з питною водою для населення.
Віримо в Україну, разом до перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису