З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 10:25

Шановна громадо!
Вітаю із загальнонаціональним святом - Днем Української Державності!
Сьогодні перед нашою країною стоїть нелегке випробування. Об’єднавши зусилля ми боремось за незалежність та суверенітет держави, за українську культуру та традиції, майбутнє рідного краю, за наших дітей!

Кожного дня ми наближаємо довгоочікувану перемогу і віримо, що зможемо раз і назавжди здолати ворога, адже Україна - сильна та єдина держава з багатовіковою культурною традицією та історією державотворення!

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, а ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України!  Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

Зі святом!
З Україною в серці!