7 липня - День працівників природно-заповідної справи

Дата: 07.07.2023 08:40

7 липня - День працівників природно-заповідної справи
Шановні працівники національного природного заповіднику «Єланецький степ»,  щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!

Дякуємо за те, що бережете красу нашої громади.  Кожен з вас заслуговує на щиру вдячність за сумлінну роботу у збереженні найцінніших природних комплексів для наступних поколінь українців.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку та успіхів у благородній справі зі збереження природно-заповідного фонду. І нехай щоденне спілкування з природою й турбота про неї приносять впевненість у кращому дні.

Перемоги і миру вам! Наснаги та натхнення у вашій справі!

Єланецький селищний голова Любов Баденко