Дії у разі раптового виникнення небезпеки!

Дата: 30.06.2023 16:00

• Єланецька селищна рада не входить до  територій, які евакуюються під  час радіаційної небезпеки, але поза тим не завадить  знати, що робити, якщо у вашій  місцевості  є радіаційна небезпека.
  • З одержанням повідомлення про радіаційну небезпеку негайно укрийтеся в будинку.
  • Уникайте паніки. Слухайте повідомлення органів  влади.
  • Зменшіть проникнення радіаційних речовин у квартиру (будинок): щільно зачиніть вікна та двері, щілини заклейте.
  • Підготуйте ліки, продукти, запас питної води, найпростіші засоби санітарної обробки (на 2-3 дні).
  • Чекайте повідомлення від органів  влади.
  • В разі  можливої евакуації упакуйте у герметичні пакети  та складіть  у валізу  документи, цінності та гроші, предмети першої необхідності, ліки, мінімум білизни та одягу, запас консервованих продуктів на 2-3 доби, питну воду. Підготуйте найпростіші засоби санітарної обробки ( мильний розчин для обробки рук). Уточніть місце початку евакуації.
  • Перед  виходом з приміщення від’єднайте всі  споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ та воду.