Відбулися заходи до 27-ї річниці Дня Конституції України

Дата: 28.06.2023 11:17

Сьогодні, 28 червня 2023 року, з нагоди 27-ї річниці Дня Конституції України на Центральній площі смт Єланець відбулися заходи та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку - борцеві за незалежність і свободу українського народу.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Сьогодні наша країна проходить неймовірні випробування, які вимагають від нас мужності і мудрості. Втім, незмінним залишається те, що задекларовано в головному законі країни: Україна є незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Під час заходу хвилиною мовчання керівництво громади та усі присутні вшанували пам’ять усіх Героїв, хто віддав своє життя в ім’я незалежності та свободи нашої країни.