До уваги малого та середнього бізнесу!

Дата: 27.06.2023 16:26

Міністерство  економічного співробітництва та розвитку Федеративної   Республіки  Німеччина (BMZ)  та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проєкт «ЗАСТОСУВАННЯ ТА ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ ЄС ТА УКРАЇНОЮ В СФЕРІ ТОРГІВЛІ/ EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні».

Головною метою проєкту є підтримка підприємців та підприємств, що ведуть господарську діяльність в найбільш постраждалих областях України, включаючи Миколаївську область.

Заявку на   отримання  гранту можна подати

з 01.07.2023 по 14.07.2023

через Дію Бізнес

(https:// business.diia.gov.ua/marketplace/finansuvanna/grant-programs#marketplace), максимальна сума гранту 4 000 €  .

Додаток:    ПЕРЕЛІК основних видів економічної діяльності суб'єктів мікропідприємництва, які мають право на отримання допомоги за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках програми міжнародної технічної допомоги: “EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні”.

Для отримання детальної інформації про умови участі в проекті звертатися за тел. 097 102 70 48 – Перова Оксана Юріївна.