Робочий об’їзд  клубних та бібліотечних закладів громади

Дата: 22.06.2023 11:29

20 червня 2023 року секретар Єланецької селищної ради Анастасія Дереглазова, начальник відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради Інна Євтушенко, директор  КЗ «Публічна бібліотека» Вікторія Слободніченко провели робочий об’їзд  клубних та бібліотечних закладів громади. Зокрема, відвідали заклади сіл Водяно-Лорино, Возсіятське, Малодворянка, Малоукраїнка, Нововасилівка, Ольгополь та провели робочі зустрічі з завідувачами закладів та старостами сіл. В ході об’їзду було вивчено питання щодо матеріально-технічного забезпечення клубів та бібліотек, обстежено приміщення закладів, прилеглих територій. Значна увага приділялась готовності надання культурних послуг. Крім того проконтрольовано хід виконання раніше наданих доручень та обговорені напрямки та плани роботи на перспективу.

Фото без описуФото без опису  Фото без описуФото без опису