Підсумки завершення 2022-2023 навчального року

Дата: 21.06.2023 15:20

Завершився 2022/2023 навчальний рік, який почався і закінчився в період воєнного стану. Дякуємо захисникам за можливість навчатися. Освітяни та здобувачі освіти Єланеччини вкотре показали приклад сили, незламності, професіоналізму та нестримного прагнення до самопізнання та саморозвитку.

У 2022/2023 навчальному році у закладах освіти навчалися 1479 дітей, закінчили початкову школу 570 дітей, випускників базової середньої освіти –140 учнів. Отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою – 12 учнів.

Випускників 11 класу – 57, з них 14 – отримали золоті медалі.

Відлунали останні дзвоники в закладах освіти Єланецької селищної ради, випускники зробили перший крок у доросле життя.

Щирі вітання усім, хто був долучений до навчання та виховання підростаючого покоління під час цього воєнного навчального року.

Гордимося нашими дітьми. Пишаємося педагогами.

Цінуємо усіх працівників освітньої галузі.