Відбулося засідання 26 позачергової сесії селищної ради

Дата: 08.06.2023 16:17

08 червня 2023 року під головуванням селищного голови Любові Баденко відбулася 26 позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. До порядку денного було включено 6 питань.

Попередньо всі питання були розглянуті та погоджені на засіданнях постійних комісій Єланецької селищної ради.

Депутати селищної ради восьмого скликання прийняли рішення про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік, а саме: виділили кошти на поточні ремонти укриттів в адмінбудівлях с. Великосербулівка та с. Велика Солона, поточний ремонт зовнішніх віконних відкосів будівлі Водяно-Лоринської філії Возсіятського ліцею, поточний ремонт дороги в с. Водяно-Лорино, встановлення відеокамер в с. Возсіятське та  капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Парковій в смт. Єланець. Також затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва, на які були виділені кошти.

Засідання сесії селищної ради пройшло конструктивно, злагоджено та результативно.