Відбулося спільне засідання профільних комісій селищної ради

Дата: 08.06.2023 10:00

07 червня відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань  земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою та з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності.

У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Людмила Клобукова, начальник відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмила Шатохіна, начальник фінансового відділу Алла Склярова та  депутати Єланецької селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено 7 питань. Депутати обговорили проєкти рішень. Було внесено пропозиції  і рекомендовано селищному голові винести  питання на розгляд 26 позачергової сесії восьмого скликання.