Дякуємо голові ФГ «Дельта» Павлу Мишеніну за надання спонсорської допомоги

Дата: 01.06.2023 08:11

Єланецька селищна рада щиро дякує  голові ФГ «Дельта» Павлу Мишеніну за надання спонсорської допомоги у придбанні планшетів дітям загиблих військовослужбовців Єланецької громади в кількості 10 штук з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за  Ваше щире і чуйне серце. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітання Вашому господарству. Нехай Бог  Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!