Відбулося засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 30.05.2023 16:25

30.05.2023 року під головуванням Єланецького селищного голови Любові Баденко відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій селищній раді. Членами комісії та запрошеними керівниками Єланецького лісництва ДП «Вознесенське лісове господарство» і природного заповідника «Єланецький степ» були розглянуті питання:

- про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів у природних екосистемах на території Єланецької селищної ради, природного заповідника «Єланецький степ» та сільськогосподарських угідь в пожежонебезпечний період 2023 року,

- про невідкладні заходи щодо забезпечення безпеки людей на водних об’єктах Єланецької селищної ради у 2023 році,

- про стан протипожежного водопостачання на території Єланецької селищної ради.

Керівникам структурних підрозділів та старостам Єланецької селищної ради, підприємств, установ та організацій надані доручення на виконання прийнятих комісією рішень.