Служба за контрактом 2023: гідно, сильно, патріотично

Дата: 29.05.2023 14:31

«Військова служба за контрактом — престижно, перспективно, відповідально! Захисти своїх!

Підпиши контракт зі Збройними Силами України!

• Якщо вам від 18 до 45 років, ви маєте задовільний стан здоров’я, вмотивовані, хочете захищати Батьківщину і заробляти гідну заробітну плату?
  • Маєте таку можливість, вступивши на службу за контрактом.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки здійснюють відбір кандидатів на вій ськову службу за контрактом. Її термін може складати від 3 до 5 років.

Громадян, які виявлять бажання проходити військову службу за контрактом, просимо звертатися в Четвертий відділ  Вознесенського РТЦК та СП за адресою:

смт. Єланець, вул. 1 Травня,23

Телефон  (05159) 9-14-82

Хто може стати контрактником?

Вимоги до кандидатів:

• вік від 18 до 45 років;
  • бути придатним за станом здоров`я за рішенням ВЛК;
  • пройти професійно-психологічний відбір;
  • бути фізично і морально загартованим;
  • любити свою родину та країну, в якій ти живеш.

Які соціальні гарантії пропонують?

• щорічна грошова допомога на оздоровлення та матеріальна допомога;
  • одноразова грошова винагорода у разі підписання першого контракту;
  • підйомна допомога у разі переїзду до нового місця служби;
  • компенсація витрачених коштів за піднайом житла;
  • відпустка – щорічна основна відпустка, відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин;
  • можливість навчання – у вищих військових навчальних закладах, у військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, за кордоном з метою набуття вмінь та навичок ефективного ведення бойових дій на передовій;
  • можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі;
  • забезпечення речовим майном та необхідним спорядженням;
  • медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я;
  • соціальний захист сімей військовослужбовців згідно з вимогами чинного законодавства України.
  • Усі кандидати на проходження військової служби за контрактом направляються до навчальних центрів.