Відбулося засідання постійної комісії Єланецької селищної ради з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини і спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Дата: 19.05.2023 15:42

19 травня 2023 року за участю, Єланецького селищного голови Л. Баденко, заступника Єланецького селищного голови Л. Клобукової, відбулося засідання постійної комісії Єланецької селищної ради з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини і спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності.

Розглянуто проєкти рішень, які пропонуються до розгляду на черговій сесії селищної ради.

Начальник відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради Т. Ліснічук, ознайомила учасників засідання із основними положеннями  Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на період до 2025 року.

Начальник фінансового відділу Єланецької селищної ради А. Склярова ознайомила присутніх із проєктом рішення «Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік».

Також, були розглянуті питання, що стосуються освітянської галузі, зокрема:

- про хід виконання програми розвитку освіти Єланеччини на 2021-2025 роки;

- про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2023 році;

- про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради у 2023 році;

- про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 28 жовтня 2021 року   №6 «Про затвердження плану реорганізації (трансформації) мережі закладів освіти Єланецької селищної ради на 2022–2027 роки». Про них інформувала начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради Т.Бурлака.

Обговорювались й інші питання порядку денного постійної комісії.