Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою

Дата: 19.05.2023 14:28

18 травня під головуванням Валерія Моргуна відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, секретар селищної ради Анастасія Дереглазова, начальник відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмила Шатохіна, депутати селищної ради восьмого скликання.

На порядок денний засідання було винесено 15 питань: затвердження документації із землеустрою, укладення угод про соціальне партнерство, пролонгування терміну дії договорів оренди землі, укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування, надання дозволу на розробку документації із землеустрою, укладення договорів оренди землі, внесення змін до рішення про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Філії "Вознесенське лісове господарство" державного спеціалізованого господарства підприємства "Ліси України".

Депутати обговорили проєкти рішень, що стосуються земельних відносин на території Єланецької селищної ради. Було внесено пропозиції  і рекомендовано селищному голові винести  питання на розгляд сесії.