Звернення селищного голови до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 21.05.2023 08:00

Шановні жителі Єланецької громади!

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій, пам’ять тих, хто був депортований, ув’язнений, висланий у табори або ж загинув внаслідок репресій та терору.

Сторінки української історії назавжди закарбували мільйони зламаних доль. Сьогодні ми згадуємо жертв голодоморів, «розстріляне відродження», дисидентів та шістдесятників, постраждалих у ході антирелігійної кампанії, примусово депортованих…

Ми маємо завжди пам’ятати про наших співвітчизників: видатних митців та літераторів, активних громадських діячів та просто патріотів України, які постраждали внаслідок жорстоких політичних репресій. Світла їм пам’ять.

І сьогодні російські окупанти, як і 80 років тому, ув’язнюють мирних українців, висилають з окупованих територій, катують.

Але в нас є справжній захист, справжня опора. У нас є Збройні Сили України, є армія Незалежної України, яка береже нашу рідну українську землю від ворога. Наші Герої ніколи не допустять повторення трагедій ХХ століття.

Українці відстоять своє право бути господарями на своїй Богом даній землі.

Божого захисту нашим воїнам!

Пам’ятаємо всіх Героїв, які не дожили до цього дня.

Слава Україні!

Героям Слава!