Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії Єланецької селищної ради

Дата: 15.05.2023 13:38

Робота по розробці Стратегії розвитку Єланецької селищної ради не припиняється. 12 травня 2023 року відбулось третє засідання робочої групи за участю зовнішніх експертів з Асоціації органів місцевого самоврядування «Рада громад» Волосюк Марини Валеріївни та Дудюк Олександра Леонідовича.

На засіданні було розглянуто та проаналізовано перелік проєктних ідей. Кожен з учасників засідання спробував сформулювати прогноз та сценарій розвитку громади та стратегічне бачення (уявлення про те, якою буде виглядати громада в майбутньому).

Більшість часу присутні приділили визначенню стратегічних, оперативних цілей та завдань Стратегії. Оцінювали сильні і слабкі сторони громади, а також можливості і загрози розвитку.

П’яти годинне засідання пролетіло як одна хвилина. Обговорення та дискусії були гарячими та жвавими, результати яких будуть відображенні в Стратегії розвитку згодом.

Дякуємо зовнішнім експертам та членам робочої групи за плідну працю.