Селищним головою проведено особистий виїзний прийом в селах Возсіятське та Водяно-Лорино

Дата: 04.05.2023 15:48

Сьогодні, 04 травня 2023 року, Єланецьким селищним головою Л. Баденко  за участю начальника відділу соціального захисту населення  Т. Ліснічук  та начальника відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Л. Шатохіної  проведено особистий виїзний прийом громадян в  селах Возсіятське та Водяно-Лорино.

Під час спілкування з селищним головою жителями сіл Возсіятське та Водяно-Лорино було порушено ряд питань, зокрема порушувалось питання щодо виплати компенсації витрат житлово-комунальних послуг на внутрішньо переміщених осіб, відновлення електропостачання  будинку, заміни газового обладнання та відновлення газопостачання в будинку, реєстрації земельних ділянок громадян.

Крім того, жителями вул. Молодіжна в с. Возсіятське було підняте питання про можливість облаштування дитячого майданчика на  цій вулиці.

Всім громадянам, що звернулися, надані відповідні роз’яснення та будуть вжиті заходи щодо вирішення порушених питань.