Дата: 01.05.2023 15:03

Єланецька територіальна громада бере участь у соціальному проєкті «Активні парки – локації здорової України». Це один із проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

У рамках проєкту облаштовано локацію у смт. Єланець у парку Слави.

У квітні 2023 року в рамках проєкту відновлено спортивні заходи з різними категоріями дітей та дорослих, на вищезазначеній локації та на інших спортивних майданчиках на території селища Єланець.

У травні 2023 року заняття продовжуватимуться.

Координатор проєкту «Активні парки – локації здорової України» в Єланецькій територіальній громаді – Пірянік Тетяна Олександрівна. У соціальних мережах (Facebook, Instagram) створено групу «Активні парки Єланецької територіальної громади», де розміщується актуальна інформація щодо організації та проведення спортивних активностей за посиланням https://www.facebook.com/groups/1384522208978764.

Запрошуємо єланчан, дорослих та дітей, долучитись до заходів відповідно до щотижневого плану, який пропонується: