Ви запитували – ми відповідаємо

Дата: 27.04.2023 16:23
Кількість переглядів: 608

Запитання: Чи можуть члени сім’ї померлого пільговика отримати кошти, не виплачені у звʼязку із його смертю?

Відповідь: У разі смерті пільговика, якому пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховано у грошовій готівковій формі, члени сімʼї померлого, на яких поширювалися пільги, можуть отримати кошти, не виплачені у звʼязку із смертю пільговика.

Виплата здійснюється за їх письмовим зверненням, поданим не пізніше закінчення поточного календарного року.

Це передбачено пунктом 14 (прим. один) Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь