Дата: 27.04.2023 15:14

27 квітня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної  ради під головуванням селищного голови Любові Баденко. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

На розгляд  винесено питання, зокрема:  питання, що стосувалися органу опіки та піклування;  утворення Єланецької селищної субланки Вознесенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області та затвердження Положення про неї; встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води по ЄСКП «Єланецьводопостач»; про організацію громадських робіт; питання присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, а також інші питання.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.