Допомога для військовослужбовців

Дата: 25.04.2023 16:59

Сьогодні  доля України - в руках військовослужбовців Збройних Сил України, адже саме на їхніх плечах лежить найбільший тягар відповідальності за захист її територіальної цілісності. Проте потужність нашої армії залежить також і від допомоги тилу.

З метою підтримки  Збройних Сил України, надання матеріальної допомоги на забезпечення їх  боєздатності та виконання покладених завдань, громадською організацією «Опора - М» керівник Акопян Агасі Ваагнович, яка створена сільгосптоваровиробниками  на території Єланецької  громади організовано потужний збір коштів на допомогу армії. Без необхідної техніки, засобів зв'язку, тепловізорів, дронів  на фронті неможливо нічого – ані координація, ані контроль оперативної обстановки. Аби наші захисники продовжували гнати окупанта з української землі, вивчено найактуальніші потреби військовослужбовців і придбано  найнеобхідніше обладнання на суму близько 2 млн.грн.:   три системи супутникового зв’язку  Starlink,   4 квадрокоптери DJI Mavic Combo, 20 рацій, 22 тепловізора, 9 планшетів, 8 ноутбуків, 5 зарядних станцій EcoFlow, комплект гумових шин для автомобіля. Обладнання передано 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді, 67-ому батальйону Вознесенського ТРО військової частини А7353, 409-ому батальйону «Миколаїв», 93-ій окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» та 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Дякуємо членам громадської організації «Опора - М»,  кожному землевласнику, який долучився, щоб допомогти нашим військовим, та старостам селищної ради  за активну громадянську і патріотичну позицію, адже невеликий вклад кожного стає частинкою обороноздатності нашого війська!

Закликаємо усіх небайдужих мешканців громади, підприємців, працівників установ долучитися до збору коштів.

Рахунок для переказу коштів:

Громадська організація «Опора – М»

IBAN: UA533264610000026005300741779

ЄДРПОУ 44843024

Банк отримувача: ФМИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАС АТОЩАД М.МИКОЛАЇВ

Кожна гривня має значення! Це найкраще, чим ми можемо допомогти з тилу. Стояти осторонь просто неможливо, продовжуємо підтримувати наших захисників і захисниць.

Віримо в Перемогу і дякуємо Захисникам! В єдності – наша сила! Україна - непереможна!