Тривають роботи з благоустрою території громади

Дата: 25.04.2023 16:26

З 21 по 25 квітня в смт Єланець та селах: Водяно-Лорино, Маложенівка, Ольгопіль, Нововасилівка, Велика Солона, Малоукраїнка, Калинівка та Великосербулівка робітниками з благоустрою, працівниками старостатів, закладів освіти, дитячих садочків, клубних і бібліотечних філій проведено комплекс робіт з прибирання території від сміття, впорядкування пам’ятників, дитячих майданчиків, викошування трави та просапування і  озеленення квітників.