Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 21.04.2023 16:29

21 квітня 2023 року відбувся виїзний прийом громадян Єланецької територіальної громади головою Вознесенської районної ради Спартаком Гукасяном.

Участь у виїзному прийомі взяли Єланецький селищний голова Любов Баденко та депутат Вознесенської районної ради Олексій Спину.

В ході прийому жителями громади піднімалися ряд важливих питань, зокрема щодо проведення ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, відновлення очного навчального процесу в закладах освіти 2023-2024 року, пошук військовополонених та зниклих безвісти в умовах війни в Україні, відновлення газопостачання в оселі заявника, порушення правил благоустрою окремими громадянами та інші.

Усі питання взяті головою районної ради під особистий контроль.