Триває двомісячник чистоти та благоустрою

Дата: 20.04.2023 16:43

До проведення двомісячника чистоти та благоустрою територій Єланецької громади активно долучились мешканці старостинських округів громади, робітники з благоустрою селищної ради, працівники старостатів, клубних філій, закладів освіти, дитячих садочків сіл Водяно- Лорино, Велика Солона, Калинівка, Возсіятське, Нововасилівка, Братолюбівка, Ольгопіль, Веселий Поділ та смт Єланець. Зокрема, впорядковували парки, вулиці, пам’ятники, квітники, наводили лад на прибудинкових територіях, кладовищах, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, вирубували чагарники.

Звертаємося до всіх мешканців громади, як до дбайливих господарів, прибрати біля своїх домівок, а по можливості – і біля покинутих дворів, які завжди стають територіями накопичення сміття. Попри примхливу весняну погоду, громада має бути прибрана та доглянута.

Двомісячник благоустрою та чистоти продовжується.

Фото без описуФото без опису  Фото без опису