Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту і громади в цілому

Дата: 18.04.2023 15:57

Громадськість все більше усвідомлює, що проблеми санітарної очистки  громади, в тому числі благоустрою території населених пунктів - наші спільні проблеми, і тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс ми можемо досягти відчутних результатів і ми їх досягаємо.

Так, на території Єланецької громади тривають роботи з благоустрою, зокрема, в селах Малоукраїнка, Калинівка, Велика Солона, Великосербулівка та смт Єланець працівниками з благоустрою селищної ради, а також працівниками дитячих садочків та клубних філій здійснено впорядкування територій біля пам’ятників, кладовищ, клумб та дитячих майданчиків.

Не будьте байдужими!

Давайте наводити та підтримувати порядок в нашій громаді разом!