Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Єланецької селищної  ради

Дата: 12.04.2023 14:14

12 квітня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Єланецької селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олександра Селютіна.

Загалом розглянуто двадцять протоколів. Всі вони складені за порушення Правил благоустрою території населених пунктів Єланецької територіальної громади. За ці порушення  передбачена відповідальність згідно ст. 152 Кодексу України  про адміністративні правопорушення.

Кожен випадок  розглядався в сукупності з наданими доказами та поясненнями порушників.

За результатами засідання, правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано адміністративне стягнення, а розгляд одного протоколу було перенесено на наступне засідання.

Шановні жителі громади! Вкотре наголошуємо, що спалювання сухої трави, листя та побутових відходів заборонено згідно з Правилами благоустрою території населених пунктів Єланецької територіальної громади. Штраф за вищевказані дії від 340 до 1360 грн.