Дата: 24.03.2023 13:48

24 березня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Любові Баденко.

Членами виконкому було розглянуто ряд питань органу опіки та піклування щодо призначення піклувальників над повнолітніми дієздатними особами, які за станом здоров’я не можуть самостійно захищати свої права і виконувати свої обов’язки. Прийнято рішення про затвердження плану заходів пов’язаних з 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на лікування. Також заслухано та обговорено інформацію про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території селищної ради, про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації.

Звертаємо увагу жителів громади, що рішенням виконавчого комітету оголошено двомісячник чистоти, благоустрою та озеленення на території громади, а також затверджено заходи.

Всі питання розглянуті в повному обсязі та прийняті відповідні рішення.