У Єланецькій громаді розпочався двомісячник з благоустрою

Дата: 23.03.2023 16:21

22 березня 2023 року працівники з благоустрою селищної ради проводили розчищення узбіч дороги по вулиці Вознесенська, а працівники закладів освіти упорядкували парк. Працівники відділу культури та Великосербулівського старостинського округу прибрали території біля своїх адмінбудинків. У Нововасилівському старостинському окрузі працівники ліцею попрацювали над розчищенням обочин доріг, працівники з благоустрою  прибрали в Парк Слави біля адмінбудинку. У селі Братолюбівка працівники закладу дошкільної освіти впорядковували територію біля пам’ятника. Працівники з благоустрою Маложенівського старостинського округу впорядковували територію біля старостату, видалили сухостій, обрізали дерева, підготували території для встановлення європаркану. У Возсіятському старостинському окрузі працівники старостату, закладу дошкільної освіти, ліцею попрацювали над благоустроєм територій покинутих будинків, обочин доріг та мостів. Працівники Водянолоринського старостинського округу і закладу дошкільної освіти впорядкували кладовище та клумби. У Ясногородському старостинському окрузі працівники з благоустрою, закладів загальної середньої освіти і дошкільної освіти, клубної філії впорядкували в’їзд в село та чотири кладовища. Працівники закладу дошкільної освіти  прибрали біля автобусної зупинки, працівники ТОВ «Новий Сад» вирубували паросль на прилеглій території. Калинівський старостинський округ - працівниками Новоолексанрівського закладу дошкільної освіти "Сонечко" та мешканцями с. Уральське було впорядковано територію кладовища, обочини автомобільної дороги та  проведено ямковий ремонт. У Великосолонівському старостинському окрузі працівники старостату та закладу загальної середньої освіти впорядкували узбіччя по вулиці Центральній.

Роботи по благоустрою територій громади продовжуються.

Закликаємо всіх мешканців громади долучатися до впорядкування прилеглих територій!

Разом ми зможемо зробити громаду ошатною та привабливою для нас і наших гостей!!!

Фото без опису    Фото без опису