19 березня - День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2023 13:51

Сьогодні, 17 березня, напередодні професійного свята Єланецький селищний голова Любов Баденко та перший заступник селищного голови Олександр Селютін привітали колектив працівників Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач» та нагородили грамотами за сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання функціональних обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята: Шапошника Олексія Володимировича - директор ЄСКП «Єланецьводопостач», Кухаренко Валентину Миколаївну - головного бухгалтера ЄСКП «Єланецьводопостач», Томащука Дмитра Володимировича - водія ЄСКП «Єланецьводопостач».

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення громади. Ваша праця ніколи не була легкою, адже саме ви забезпечуєте порядок у нашій громаді, постачаєте воду населенню та кожного дня робите на перший погляд непомітні, але такі важливі речі. У час, коли в нашій країні триває війна, а тисячі людей змушені шукати собі нову домівку, роботи у вас суттєво додалося, ви продовжуєте працювати на благо жителів та всіх, хто знайшов прихисток в нашій громаді. Вашу невтомну працю часто не помічають, але при мінімальному збої відразу негативно реагують. Бажаю, щоб люди цінували і поважали старання працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Миру й злагоди усім, міцного здоров’я вам, добробуту, родинного благополуччя, мудрості, фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, витримки керівнику та згуртованості колективу!