Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Дата: 17.03.2023 11:57

«Я повинен це зробити. Це мій обов’язок», - прикордонник Олексій

Олексій вже має досвід бойових дій, а вступ до «Сталевого кордону» розцінює, як можливість бути попереду під час звільнення рідного краю. Адже головна мотивація для прикордонника – щоб його дитина могла безпечно гуляти рідним містом. Хлопець впевнений, що саме у лавах бригади вдасться гідно виконати свій обов’язок.

«Потрапив до підрозділу добровільно, хотів бути попереду. І ось така змога з’явилася, щоб проявити себе. Я ідейний, вмотивований, хочу деокуповати свою область та йти далі», - повідомив Олексій.

Він зазначив, що для нього «Сталевий кордон» - це змога отримати корисні навики та можливість взяти участь в декорації територій України.

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»?

🔹записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

🔹звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

Приєднуйся, час повертати своє!

#ГвардіяНаступу