Відбулося спільне засідання профільних комісій селищної ради

Дата: 09.03.2023 16:04

У рамках підготовки до двадцять третьої сесії селищної ради, запланованої на 23 березня 2023 року,  09 березня  під головуванням  Тетяни Гавенко відбулося спільне засідання профільних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій, з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності та з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, секретар ради, заступники селищного голови, начальник фінансового відділу та керівники структурних підрозділів.  На порядок денний засідання було винесено 27 питань.

Депутати обговорили ряд питань, що стосуються  внесення змін до бюджету Єланецької селищної  територіальної громади на 2023 рік, зміни до програм «Громадське здоров’я Єланеччини» на 2021–2023 роки та економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки. Детально обговорили Програму водозабезпечення Єланецької громади на 2023-2025 роки. Також члени постійної комісії погодили тарифи на платні соціальні послуги, що надаються  комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» на 2023 рік, продовження трудових відносин та укладання  контракту з головним лікарем КНП «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Мачушенко В.І. та продовження трудових відносин та укладання  контракту з головним лікарем КНП «Єланецька  лікарня» Моторним І.Є.

З урахуванням  обговорення проекти рішень з опрацьованих питань будуть винесені на розгляд пленарного засідання.