Дякуємо за допомогу

Дата: 06.03.2023 09:36

Єланецька селищна рада висловлює слова щирої вдячності Благодійній організації «Благодійний фонд «Світлі справи» в особі директора Артема Коломійчука та амбасадорки Ганни Замазєєвої за надання гуманітарної допомоги у вигляді м’ясної продукції і хлібобулочних виробів, які були розподілені між учасниками і дітьми Другої світової війни, багатодітними сім’ями, сім’ями, в яких є діти з інвалідністю, прийомними сім’ями та сім’ями в яких є діти під опікою. Також дякуємо старості Ясногородського старостинського округу Руслану Готшалюку за доставку гуманітарного вантажу.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.Фото без опису