День вшанування пам’яті загиблих захисників Вознесенського району

Дата: 02.03.2023 16:53

02 березня 2023 року територіальні громади району відзначають День вшанування пам’яті захисників Вознесенського району, загиблих внаслідок збройної агресії, який було започатковано рішенням Вознесенської районної ради від 22 лютого 2023 року №3.

Єланецька селищна рада долучилася до районних заходів. У адмінбудинку селищної ради відбувся мітинг-реквієм за загиблими Героями. Присутні вшанували  хвилиною мовчання пам'ять  захисників  Вознесенського району Миколаївської області, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У цій страшній війні Єланецька громада втратила 15 відважних героїв: Олексія Шило, Олега Шаповалова, Євгена Чепіка, Сергія Хомутовського, Руслана Бікмухамедова, Олега Леончука, Олександра Отрєп’єва, Миколу Поліщука, Ігора Кузіна, Володимира Косінова, Едуарда Гризу,Олександра Дідюка, Олександра Шиндряєва, Миколу Венгера, Владислава Керлика.

Цього дня, представники старостинських округів зустрілися з сім’ями загиблих та поклали квіти до місць поховання загиблих земляків.

Вшанування пам’яті загиблих захисників України є надзвичайно важливим днем для майбутнього нашої країни. Тож пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої й сьогодні гинуть наші співвітчизники

Завдяки мужності та героїзму захисників сьогодні Єланеччина має змогу працювати та наближати Перемогу, яка, на жаль, дається ціною людських життів.

Давайте не забувати про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Вічна пам'ять героям!