Засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Дата: 28.02.2023 14:50

28 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради під головуванням селищного голови Любові Баденко.  До порядку денного було включено 16 питань. Із них: питання органу опіки та піклування, про попередження виникнення нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на водних об’єктах громади у весняно-літній період 2023 року, про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території громади та про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах Єланецької селищної ради в 2023 році, про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти селищної ради, надання одноразової матеріальної допомоги. Також рішенням виконавчого комітету створено опікунську раду при виконавчому комітеті селищної ради, затверджено її склад та Положення. Крім того, заслухано та розглянуто інформацію про роботу зі зверненнями громадян у Єланецькій селищній раді.

Всі питання порядку денного розглянуті в повному обсязі та прийняті відповідні рішення.