Єланецька громада в скорботі: в боротьбі за Україну загинув воїн - Керлик Владислав Анатолійович

Дата: 24.02.2023 14:40

ГРОМАДА В СКОРБОТІ

Страшне горе та невимовний біль знову сколихнули Єланецьку громаду…

07 лютого  2023 року в районі населеного пункту Опитне Донецької області  загинув матрос, механік-водій евакуаційного взводу евакуаційної роти ремонтно-відновлювального батальйону вч А2802 Керлик Владислав Анатолійович.

Владислав народився 23.12.1989  року в селі Новоолександрівка в сім'ї Анатолія та Любові Керлик.  Навчався  у Новоолександрівській  середній  школі. Зростав працьовитим, завзятим хлопцем, допомагав по господарству.

Маючи  здібності до техніки, навчався в Єланецькому професійному аграрному ліцеї за спеціальністю тракторист-машиніст. Після завершення навчання з 2008 року був призваний на строкову службу до Збройних Сил України.

Отримавши 08 листопада 2022 року повістку по мобілізації Вознесенським РТЦК та СП ,  Владислав, не вагаючись, став на захист рідної України.

Він виборював право нашої нації бути вільними.

Владиславу було всього лише 33 роки – молодий, сміливий, цілеспрямований, сповнений планів і мрій… Але життєвий шлях відважного патріота обірвав підлий загарбник, який увірвався на нашу квітучу землю… Герой загинув, виконуючи військовий обов’язок, мужньо відстоюючи територіальну цілісність України.

Війна забрала життя сина та брата. У  Владислава залишилася мама Любов Ярославівна, брат Дмитро та сестра Карина.

Смерть Владислава – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Справжній патріот, вірний син України  Керлик Владислав Анатолійович назавжди залишиться у нашій пам'яті.

Вся громада низько схиляє голови в глибокій скорботі та сумує разом з родиною Владислава.

Герої не вмирають!

Вічна та світла пам'ять Герою!