24 лютого - річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну

Дата: 24.02.2023 09:31

Шановна громадо!

Сьогодні річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну.

24 лютого для України розпочинається новий рік, і він буде переможним у війні проти російських загарбників.

24 лютого 2022 року розділило життя багатьох українців на «до» та «після». У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну здавалося, що ворог лізе з усіх щілин та протистояти «другій армії світу» просто неможливо. Але українським захисникам не тільки вдалося відбити атаки ворога, а й відвоювати більшу частину захоплених ним територій. Наша боротьба триває. Україна чинить опір, героїчно протистоїть повномасштабному вторгненню держави-агресора та прагне найшвидшої перемоги.

У цей день я дякую усім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Дякую ЗСУ за наш спокій, за наші життя, за змогу жити на рідній землі!

Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю від російського агресора, кожному, хто на своєму місці працює щодня та наближає нашу перемогу. Дякую вам усім за щоденний подвиг, силу, віру, відданість рідній землі.

На жаль, наша громада втратила у цій війні 15 Героїв-захисників. Невимовне горе…

Схиляю голову перед пам’яттю Героїв Єланецької громади та України, які віддали своє життя за нашу землю. Вічна вам слава та вдячність!

Разом і спільними зусиллями ¬– до Перемоги!

Слава ЗСУ!

Слава всім Героям!