Увага! Важлива інформація!

Дата: 22.02.2023 16:04

На виконання доручення першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 08.02.2023 №3-д/з, листа Вознесенської районної військової адміністрації від 14.02.2023 №178/02.02-28/12 з метою попередження випадків здачі до пунктів прийому металобрухту, що утворився внаслідок ведення бойових дій, військової техніки, іншого військового майна, та враховуючи звернення Командувача військ оперативного командування «Південь» від 28.01.2023 № 1/462, виконавчий комітет Єланецької селищної ради повідомляє про заборону прийому від цивільного населення і військовослужбовців Збройних сил України металобрухту чорних та кольорових металів у вигляді гільз із сплавів кольорових металів, елементів ракет і боєприпасів, вузлів та агрегатів машин, кораблів, плавзасобів, військової техніки та іншого військового майна, що утворилися внаслідок ведення бойових дій.